Rennie Spearmint bez cukru

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru ulevují od pálení žáhy a překyselení žaludku standardním mechanismem, ale protože neobsahují cukr, jsou vhodné i pro osoby, které musejí sledovat svůj příjem cukru.

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru obsahují uhličitan vápenatý a hořečnatý, které neutralizují nadbytečnou žaludeční kyselinu tím, že ji přeměňují na vodu a další přirozené látky. Působí přímo v žaludku a tělo je následně bez problému dokáže vyloučit. 

Dávkování Rennie Spearmint bez cukru

  • Na začátku bývá obvyklá dávka 1-2 žvýkací tablety podle potřeby, maximální denní dávka je 11 tablet.

  • Tento léčivý přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající starší 15 let.

  • Doba trvání léčby je omezena na 14 dnů. Pokud příznaky neodezní po 7 dnech užívání Rennie Spearmint bez cukru, kontaktujte svého lékaře.

Užívání Rennie Spearmint bez cukru je možné i během těhotenství nebo při kojení, ale je zapotřebí dbát příslušných pokynů. Užívání léčivých přípravků v těhotenství však nejdříve konzultujte s lékařem nebo s lékárníkem.

Indikace

Pálení žáhy

Překyselení žaludku

Pálení žáhy v těhotenství

Koupit on-line

Přípravky Rennie je možné zakoupit v internetových nebo kamenných lékárnách. Níže uvedený seznam lékáren je pouze demonstrativní. Bayer neručí za dostupnost přípravků řady Rennie, která je ve správě jednotlivých lékáren.

benu
KOUPIT ON-LINE
drmax
KOUPIT ON-LINE
lekarna
KOUPIT ON-LINE
pilulka
KOUPIT ON-LINE

 

Složení Rennie Spearmint bez cukru

Každá žvýkací tableta obsahuje mimo jiné uhličitan vápenatý 680 mg, uhličitan hořečnatý 80 mg, sorbitol 400 mg – bližší informace najdete v příbalové informaci.


Přípravky Rennie

Rennie

Rennie

Pálí Vás žáha? Rennie přináší efektivní úlevu během 5 minut.

Rennie Spearmint bez cukru

Rennie Spearmint bez cukru

Tablety Rennie Spearmint bez cukru obsahují antacidum, které neutralizuje přebytek žaludeční šťávy, a rychle ulevují od symptomů pálení žáhy a překyselení žaludku

uk #1 logo


Rennie – jednička na pálení žáhy

Zdroj: IMS data, prodej z lékáren v hodnotě (Kč), CZ, 03G Acid Contr.&Heartb. prod., období 2017, 2018, 2019, 2020.