Rennie Spearmint bez cukru

Rennie Spearmint bez cukru

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru ulevují od pálení žáhy a překyselení žaludku standardním mechanismem, ale protože neobsahují cukr, jsou vhodné i pro osoby, které musejí sledovat svůj příjem cukru.

Žvýkací tablety Rennie Spearmint bez cukru obsahují uhličitan vápenatý a hořečnatý, které neutralizují nadbytečnou žaludeční kyselinu tím, že ji přeměňují na vodu a další přirozené látky. Působí přímo v žaludku a tělo je následně bez problému dokáže vyloučit. 

Dávkování Rennie Spearmint bez cukru

  • Na začátku bývá obvyklá dávka 1-2 žvýkací tablety podle potřeby, maximální denní dávka je 11 tablet.
  • Tento léčivý přípravek je určen pouze pro dospělé a dospívající starší 15 let.
  • Doba trvání léčby je omezena na 14 dnů. Pokud příznaky neodezní po 7 dnech užívání Rennie Spearmint bez cukru, kontaktujte svého lékaře.

Užívání Rennie Spearmint bez cukru je možné i během těhotenství nebo při kojení, ale je zapotřebí dbát příslušných pokynů. Užívání léčivých přípravků v těhotenství však nejdříve konzultujte s lékařem nebo s lékárníkem.

Indikace

Pálení žáhy

Překyselení žaludku

Pálení žáhy v těhotenství

Koupit on-line

Přípravky Rennie je možné zakoupit v internetových nebo kamenných lékárnách. Níže uvedený seznam lékáren je pouze demonstrativní. Bayer neručí za dostupnost přípravků řady Rennie, která je ve správě jednotlivých lékáren.

benu
KOUPIT ON-LINE
drmax
KOUPIT ON-LINE
lekarna
KOUPIT ON-LINE
pilulka
KOUPIT ON-LINE

 

Složení Rennie Spearmint bez cukru

Každá žvýkací tableta obsahuje mimo jiné uhličitan vápenatý 680 mg, uhličitan hořečnatý 80 mg, sorbitol 400 mg – bližší informace najdete v příbalové informaci.
uk #1 logo